Multimedia

28. Olimpiada Teologii Katolickiej

W Poznaniu 7 marca 2018 r. odbyła się XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej. Laureatów etapu diecezjalnego przyjął w rezydencji arcybiskupów poznańskich abp Stanisław Gądecki.

czytaj więcej

Droga Krzyżowa ulicami Poznania - fotoreportaż

W czwartek, 15 lutego 2018 r., Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, przewodniczył Drodze Krzyżowej ulicami miasta Poznania z Fary Poznańskiej przez Plac Wolności na Plac Adama Mickiewicza. Zapraszamy na fotoreportaż Waldemara Wylegalskiego.

czytaj więcej

Światowy Dzień Chorego

Tematem obchodzonego 11 lutego 2018 r. Światowego Dnia Chorego są słowa, które Jezus kieruje do swojej Matki Maryi i do Jana: „Oto syn Twój (…) Oto Matka twoja. I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie” (J 19, 26-27). Ojciec Święty Franciszek  w tegorocznym okolicznościowym orędziu zwraca uwagę na tajemnicę krzyża.

czytaj więcej

XXI Dzień Judaizmu

Zapraszamy na fotoreportaż z nabożeństwa biblijnego z udziałem przedstawicieli Gminy Żydowskiej, które odbyło się 17 stycznia 2018 r. w parafii pw. św. Wojciecha na Wzgórzu św. Wojciecha. 

czytaj więcej

Spotkanie opłatkowe dziennikarzy

Zdaję sobie sprawę, że to co robicie jest wymagające, niesie dużo napięć, trudnych przeżyć – w tych wszystkich sytuacjach słuchajcie swojego sumienia. 

czytaj więcej

Abp Stanisław Gądecki w Muzeum Powstania Wielkopolskiego

Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, na zakończenie Orszaku Trzech Króli 6 stycznia 2018 r. odwiedził Muzeum Powstania Wielkopolskiego.

czytaj więcej