Aktualności

Wolontariusze ruszą z pomocą starszym i chorym w domach!

Centrum Wolontariatu Caritas poszukuje chętnych osób, które będą odwiedzać w domach osoby chore i starsze. Do tej pory w wolontariat zaangażowało się blisko 187 osób, które każdego dnia niosą pomoc potrzebującym.

czytaj więcej

Propozycja Wydawnictwa Świętego Wojciecha

„Biblia dla moich parafian” to książka oczekiwana przez środowiska żyjące Biblią na co dzień. Mądre, a zarazem głębokie wprowadzenie w lekturę Pisma Świętego.

czytaj więcej

Dni skupienia dla rozeznających powołanie

Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu organizuje w dniach od 8 do 10 marca 2019 dni skupienia dla młodzieży męskiej. Zaproszenie skierowane jest do licealistów i starszych, którzy pragną pogłębić wiarę i rozeznać swoją drogę życiową.

czytaj więcej

Pomoce duszpasterskie na Wielki Post

Wydawnictwo Święty Wojciech przedstawia propozycje pomocy duszpasterskich na Wielki Post w wariantach dla dzieci i dla dorosłych.

czytaj więcej

Rekolekcje lectio divina

Dzieło Biblijne w Archidiecezji Poznańskiej we współpracy z Centrum Formacji Duchowej w Trzebini zaprasza na rekolekcje w oparciu o Pismo Święte - lectio divina - droga ucznia.

czytaj więcej

Mistrzostwa Europy i Polski w tenisie stołowym księży

Zapraszamy księży i braci zakonnych na  I Mistrzostwa Europy i XXIX Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym w dniach 25/26 kwietnia w Poznaniu.

Pielgrzymka do Stanów Zjednoczonych i Amerykańskiej Częstochowy

Archidiecezja Poznańska organizuje kolejną, Archidiecezjalną pielgrzymkę, w dniach od 3 – 15 sierpnia 2019 roku. Tym razem będzie to Pielgrzymka do Stanów Zjednoczonych z Amerykańską Częstochową.

Nawiedzenie Obrazu Jasnogórskiego

W latach 2019-2020 odbędzie się w parafiach Archidiecezji Poznańskiej Nawiedzenie Matki Bożej w Kopii Obrazu Jasnogórskiego. W powitaniu obrazu w każdej parafii weźmie udział Ksiądz Arcybiskup lub jeden z Biskupów.