Przed kilkoma dniami rozpoczęli wolontariat misyjny studenci, którzy na zaproszenie o. Izaaka ze Zgromadzenia Ducha Świętego pojechali do Ghany, by tam w jego wiosce pracować z dziećmi, młodzieżą i ubogimi. Grupie towarzyszy o. Mariusz Bartuzi ze Zgromadzenia Białych Ojców, współpracujący z AKM.

Zapraszamy do śledzenia bloga z Ghany: http://akmghana2019.misja.info/

W połowie swego pobytu jest grupa pracująca w Domu Pokoju na Górze Oliwnej w Jerozolimie. To już 10 projekt letni w tym miejscu. Dzięki życzliwości Sióstr Elżbietanek studenci mogą pracować na rzecz sierocińca i jego mieszkańców przez cały miesiąc. Zapraszamy do śledzenia bloga z Jerozolimy: https://akmjerozolima2019.blogspot.com/

Powróciła już grupa, która pracowała w Kazachstanie podejmując prace remontowe w ośrodku duszpasterskim oraz włączając się w życie lokalnej wspólnoty.

Zapraszamy do przeczytania relacji na blogu z Kazachstanu: https://akmkazachstan2019.blogspot.com/

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy modlą się i ofiarują swoje cierpienia w intencji uczestników doświadczeń misyjnych. Dziękujemy za wsparcie materialne naszych projektów, zwłaszcza parafiom, w których odbyły się animacje misyjne AKM, parafiom, w których rozprowadzanie były nasze bukiety palm w Niedzielę Palmową oraz parafiom, które włączyły się w projekt: „Gwiazda Betlejemska”. Kolejny raz studenci mogli przekazać 6000 $ na rzecz Domu Pokoju w Jerozolimie. Dziękujemy także indywidualnym darczyńco, zwłaszcza tym, którzy regularnie wspierają nasze projekty misyjne.

Za wszelką pomoc dziękujemy i zapewniamy o modlitwie.