Dekanat |
Data |
Godzina |
Prowadzący |
Miejsce spotkania |
Poznań |
14.05.2024 lub 18.05.2024 |
18.00 lub 10.00 |
Ks. Andrzej Muńko |
Kuria Metropolitalna w Poznaniu, Aula Abpa Baraniaka, Ostrów Tumski 2 |
Borecki |
15.05.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Gostyń, par. pw. św. Małgorzaty zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Bukowski |
18.04.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Opalenica, par. pw. św. Mateusza |
Czarnkowski/Wieleński |
11.03.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Czarnków, par. pw. JChNK |
Czerwonacki |
14.05.2024 lub 18.05.2024 |
18.00 lub 10.00 |
Ks. Andrzej Muńko |
Kuria Metropolitalna w Poznaniu, Aula Abpa Baraniaka, Ostrów Tumski 2 |
Gostyński |
15.05.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Gostyń, par. pw. św. Małgorzaty zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Grodziski |
12.03.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Grodzisk Wlkp., par. pw. św. Faustyny |
Jutrosiński |
09.05.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Smolice, par.pw. NSPJ; zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Komornicki |
14.05.2024 lub 18.05.2024 |
18.00 lub 10.00 |
Ks. Andrzej Muńko |
Kuria Metropolitalna w Poznaniu, Aula Abpa Baraniaka, Ostrów Tumski 2 |
Kostrzyński |
05.02.2024 |
16.30 |
Joanna Staniś-Rzepka |
Czerlejno |
Kościański |
04.04.2024 |
16.30 |
Paweł Maciejewski |
Kościan, par. pw. św. Brata Alberta |
Kórnicki |
31.01.2024 |
18.00 |
Joanna Staniś-Rzepka |
Śnieciska |
Krobski |
16.05.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Poniec, par. pw. Narodzenia NMP zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Krzywiński |
23.05.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Lubiń, klasztor Benedyktynów zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Leszczyński |
21.03.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Leszno, CDN, ul. B. Chrobrego 15 zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Luboński |
18.04.2024 |
17.00 |
Paweł Maciejewski |
Puszczykowo, par. pw. MB Wniebowziętej, ul. Kościelna 1 |
Lwówecki |
11.04.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Nowy Tomyśl, par. pw. NSPJ, ul. Pl. Chopina 10 A |
Międzychodzki |
07.03.2024 |
14.30 |
Paweł Maciejewski |
Międzychód, par. pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela |
Nowomiejski |
08.04.2024 |
17.00 |
Joanna Staniś-Rzepka |
Kolniczki, par. pw. Narodzenia NMP |
Obornicki |
14.03.2024 |
16.30 |
Paweł Maciejewski |
Oborniki, par. pw. Miłosierdzia Bożego |
Pniewski |
07.03.2024 |
17.00 |
Paweł Maciejewski |
Pniewy, klasztor Sióstr Urszulanek SJK |
Przemęcki |
17.04.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Włoszakowice, par. pw. Świętej Trójcy zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Przeźmierowski |
11.04.2024 |
17.00 |
Paweł Maciejewski |
Tarnowo Podgórne, par. pw. Wszystkich Świętych |
Rawicki |
10.04.2024 |
16.30 |
Elżbieta Koronowska |
Miejska Górka, Goruszki klasztor Franciszkanów; zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Rydzyński |
21.03.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Leszno, CDN, ul. B. Chrobrego 15 zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Stęszewski |
09.041.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Stęszew, par. pw. Trójcy Świętej, ul. Kościelna 3 |
Swarzędzki |
14.03.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Swarzędz, par. pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela, os. Mielżyńskiego 1 |
Szamotulski |
25.04.2024 |
16.30 |
Paweł Maciejewski |
Szamotuły - Kolegiata |
Śmigielski |
21.03.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Leszno, CDN, ul. B. Chrobrego 15 zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Średzki |
18.03.2024 |
17.00 |
Joanna Staniś-Rzepka |
Nietrzanowo, par. pw. Wszystkich Świętych |
Śremski |
04.03.2024 |
17.00 |
Joanna Staniś-Rzepka |
Śrem, par. pw. Mądrości Bożej |
Święciechowski |
21.03.2024 |
16.00 |
Elżbieta Koronowska |
Leszno, CDN, ul. B. Chrobrego 15, zgłoszenia: www.cdn.leszno.pl |
Wieleński |
11.03.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Czarnków, par. pw. JChNK |
Wolsztyński/Zbąszyński |
* |
|
|
Wolsztyn, par. pw. NMP Niepokalanie Poczętej |
Wroniecki |
08.04.2024 |
16.30 |
Ks. Andrzej Muńko |
Chrzypsko Wielkie, par. pw. św. Wojciecha |
*Termin spotkania podamy w późniejszym czasie.