KALENDARIUM PEREGRYNACJI KOPII CUDOWNEGO OBRAZU i udział biskupów w powitaniu Obrazu
ROK 2019

Październik

1 wt - Krzycko Małe - Biskup Szymon Stułkowski

DEKANAT RYDZYŃSKI

2 śr - Kaczkowo - Biskup Zdzisław Fortuniak
3 czw - Rydzyna - Biskup Damian Bryl
4 pt - Dąbcze - Biskup Grzegorz Balcerek
5 sob - Pawłowice - Biskup Szymon Stułkowski
6 ndz - Drobnin - Biskup Grzegorz Balcerek
7 pn - Kąkolewo - Arcybiskup Stanisław Gądecki
8 wt - Osieczna – kościół parafialny - Biskup Zdzisław Fortuniak
9 śr - Osieczna – kościół Ojców Franciszkanów - ---------------
10 czw - Goniembice - Biskup Damian Bryl
11 pt - Drzeczkowo - Biskup Szymon Stułkowski

DEKANAT KRZYWIŃSKI

12 sob - Świerczyna - Biskup Damian Bryl
13 ndz - Czerwona Wieś - Biskup Szymon Stułkowski
14 pn - Krzywiń - Biskup Grzegorz Balcerek
15 wt - Lubiń - Biskup Grzegorz Balcerek
16 śr - Bielewo - Biskup Damian Bryl
17 czw - Jerka - Biskup Zdzisław Fortuniak
18 pt - Choryń - Biskup Grzegorz Balcerek
19 sob - Rąbiń - Biskup Szymon Stułkowski
20 ndz - Dalewo - Biskup Zdzisław Fortuniak

DEKANAT ŚREMSKI

21 pn - Mórka - Biskup Grzegorz Balcerek
22 wt - Dolsk - Arcybiskup Stanisław Gądecki
23 śr - Błażejewo - Biskup Szymon Stułkowski
24 czw - Wieszczyczyn - Biskup Grzegorz Balcerek
25 pt - Śrem –Wniebowzięcia NMP - Biskup Zdzisław Fortuniak
26 sob - Śrem – Mądrości Bożej - Biskup Grzegorz Balcerek
27 ndz - Śrem – Najświętszego Serca Jezusa - Biskup Damian Bryl
28 pn - Śrem – bł. Michała Kozala - Biskup Szymon Stułkowski
29 wt - Błociszewo - Arcybiskup Stanisław Gądecki
30.X – 3.XI - Zaniemyśl - Siostry Służebniczki (Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny) - Biskup Grzegorz Balcerek

Listopad

3 ndz - (popołudnie) – Manieczki i Jaszkowo - Biskup Szymon Stułkowski
4 pn - Brodnica - Biskup Zdzisław Fortuniak
5 wt - Żabno - Biskup Grzegorz Balcerek

DEKANAT LUBOŃSKI

6 śr - Krosno - Arcybiskup Stanisław Gądecki
7 czw - Mosina - Biskup Damian Bryl
8 pt - Puszczykowo – św. Józefa - Biskup Grzegorz Balcerek
9 sob - Puszczykowo – Wniebowzięcia NMP - Biskup Zdzisław Fortuniak
10 ndz - Puszczykowo: Siostry Elżbietanki–Księża Chrystusowcy– Bracia Serca Jezusa - __________
11 pn - Wiry - Arcybiskup Stanisław Gądecki
12 wt - Luboń - św. Maksymiliana M. Kolbego - Biskup Grzegorz Balcerek
13 śr - Luboń - św. Jana Bosko - Biskup Zdzisław Fortuniak
14 czw - Luboń - św. Jana Pawła II - Biskup Szymon Stułkowski
15 pt - Luboń - św. Barbary - Arcybiskup Stanisław Gądecki

DEKANAT POZNAŃ – ŁAZARZ

16 sob - Poznań - NMP Matki Kościoła - Biskup Grzegorz Balcerek
17 ndz  - Poznań – Chrystusa Króla - Biskup Zdzisław Fortuniak
18 pn - Poznań – Świętego Krzyża - Biskup Grzegorz Balcerek
19 wt - Poznań – Matki Boskiej Bolesnej - Biskup Grzegorz Balcerek
20 śr - Poznań – św. Anny - Biskup Grzegorz Balcerek
21 czw - Poznań – Chrystusa Sługi - Biskup Grzegorz Balcerek
22 pt  - Poznań – Świętej Rodziny - Arcybiskup Stanisław Gądecki
23 sob - Poznań – św. Andrzeja Boboli - Biskup Damian Bryl
24 ndz - Poznań - św. Jadwigi Śląskiej - Biskup Szymon Stułkowski
25 pn - Poznań - NMP z La Salette - Arcybiskup Stanisław Gądecki

DEKANAT POZNAŃ – JEŻYCE

26 wt - Poznań – św. Jana Kantego - Biskup Damian Bryl
27 śr - Poznań – św. Michała Archanioła - Biskup Zdzisław Fortuniak
28 czw - Poznań – Podwyższenia Krzyża Św. - Biskup Szymon Stułkowski
29 pt - Poznań – Najśw. S. Jezusa i św. Floriana - Arcybiskup Stanisław Gądecki
30 sob - Poznań – Dobrego Pasterza - Biskup Grzegorz Balcerek

Grudzień 2019

1 ndz - Poznań – św. Wawrzyńca - Biskup Damian Bryl
2 pn - Poznań - św. Jerzego - Biskup Zdzisław Fortuniak
3 wt  - Poznań – Świętych Cyryla i Metodego - Biskup Szymon Stułkowski
4 śr  - Poznań – Imienia Maryi - Bp Grzegorz Balcerek
5 czw  - Poznań - Zwiastowania Pańskiego - Biskup Damian Bryl
6 pt - Poznań - Objawienia Pańskiego - Biskup Zdzisław Fortuniak

DEKANAT KOMORNICKI

7 sob - Skórzewo - Arcybiskup Stanisław Gądecki
8 ndz  - Skórzewo - -----------------
9 pn - Dąbrówka - Biskup Damian Bryl
10 wt - Zakrzewo - Biskup Szymon Stułkowski
11 śr - Dopiewo - Biskup Grzegorz Balcerek
12 czw - Konarzewo - Biskup Zdzisław Fortuniak
13 pt  - Komorniki – św. Jana XXIII - Biskup Szymon Stułkowski
14 sob - Komorniki - św. Andrzeja Ap. - Arcybiskup Stanisław Gądecki
15 ndz - Plewiska – św. Faustyny - Biskup Grzegorz Balcerek
16 pn - Plewiska – bł. Jerzego Popiełuszki - Biskup Zdzisław Fortuniak