Roraty 2018 - pomoce duszpasterskie

Podczas tegorocznych rorat, zgodnie z hasłem Roku Duszpasterskiego, pragniemy przybliżyć dzieciom dary i owoce Ducha Świętego.

Atrakcyjna formuła łańcucha choinkowego, który po zakończeniu rorat może ozdobić jedną z choinek w kościele, tzw. choinkę dzieci.

Komplet dla 1 dziecka składa się z 16 kart  formatu A6. Na każdej karcie znajdują się 3 ogniwa do samodzielnego wycięcia i sklejenia. Na jednym ogniwie znajduje się symbol i opis daru lub owocu Ducha Świętego, dwa pozostałe to kolorowe łączniki łańcucha. Długość całego łańcucha po złożeniu: ok. 160 cm.

W zestawie dla parafii znajduje się baner o wymiarach 60 x 160 cm z kieszenią na plakat oraz zestaw plakatów formatu A3 (16 szt.) symbolizujących dary i owoce Ducha Świętego. Opcjonalnie można zakupić stelaż do banneru.

Projekt obejmuje również szkice homilii (w Bibliotece Kaznodziejskiej) autorstwa ks. Łukasza Bąbelka: historia Anioła-ogrodnik Bazylego, który przybliży dzieciom poszczególne dary i owoce Ducha Świętego.

Do każdego zamówienia 2 plakaty informacyjne o godzinie rorat w prezencie.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Zamówienia można składać u Przedstawicieli Handlowych Przewodnika Katolickiego lub w dziale sprzedaży (tel. 61 659 37 57 lub 61 659 37 56)