Serdecznie zapraszam do udziału w archidiecezjalnej pielgrzymce do Włoch szlakiem sanktuariów eucharystycznych, maryjnych i świętych. 

Pielgrzymkę obsługuje Biuro NO LIMIT TRAVEL & MARIDEO.

W celu zapisania się na pielgrzymkę proszę zgłaszać się bezpośrednio do Biura pod wskazany na umowie-zgłoszeniu adres telefoniczny lub e-mailowy.

Opiekun duchowy pielgrzymki
Ks. Jan Glapiak
tel. 61 851 28 15, 667 15 65 25
e-mail: glapiak@archpoznan.pl

Cena pielgrzymki: 450 euro + 1750 zł
Cena w euro uzależniona jest od wielkości grupy: 450€ dla grupy >45os, 490€ dla grupy 40-44os, 550€ dla grupy 35-39os

Świadczenia: przejazd autokarem ( wysoki pokład, klimatyzacja, barek, video, toaleta), bilety lotnicze, opłaty lotniskowe i administracyjne, opieka pilota,  ubezpieczenie NNW i KL do wysokości 10 000 euro, wyżywienie wypisane w programie, noclegi w hotelach 3* (pokoje dwuosobowe).

W cenę nie są wliczone: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i usługi lokalnych przewodników, na co  należy dodatkowo przeznaczyć 60 euro, wydatki osobiste, dopłata do pokoju jednoosobowego (160€).

PROGRAM:

WERSJA DO WYDRUKU

DZIEŃ  I
O godz. 6:00 wyjazd z Poznania Msza Św. w Sanktuarium MB w Górce Duchownej. Przejazd do Wrocławia. Przelot do Neapolu. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ II
Śniadanie a po nim zwiedzanie Neapolu – katedra z relikwiami patrona miasta św. Januarego, kościół Jezusa Młodszego, zbudowany z lawy wulkanicznej, Msza Św. w  kościele pw. Matki Bożej Niepokalanej z Lourdes i św. Jana de Vecchi, modlitwa przy grobie Ojca Dolindo. Spacer po mieście. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III
Śniadanie. Przejazd na Monte Casino. Nawiedzenie Klasztoru Benedyktynów oraz Cmentarza Żołnierzy Polskich.    Msza Św. w Bazylice MB Różańcowej w Pompejach. Pietrelcina - nawiedzanie miejsc związanych z życiem Ojca Pio. Przejazd do San Giovani Rotondo na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ IV
San Giovanni Rotondo – bazylika św. Ojca Pio; antyczny kościółek, kościół Matki Bożej Łaskawej; muzeum klasztorne z pamiątkami po św. Stygmatyku. Przejazd do Monte San Angelo – nawiedzenie Sanktuarium św. Michała Archanioła powrót na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ V
Śniadanie. Lanciano – Msza Św. w Sanktuarium pierwszego Cudu Eucharystycznego w historii Kościoła z VIII wieku. Przejazd do Manoppello, nawiedzenie Sanktuarium Świętego Oblicza. Przejazd do Sanktuarium św. Rity w Cascii. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VI
Śniadanie. Przejazd do Asyżu – bazylika św. Franciszka; bazylika św. Klary; bazylika Matki Bożej Anielskiej z kaplicą Porcjunkulą. Przejazd na Mszę Św. do Sanktuarium MB Łaskawej na Mentorelli. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VII
Śniadanie a po nim przejazd do Rzymu. Nawiedzenie Bazyliki Św. Piotra i modlitwa przy grobie Św. Jana Pawła II, spacer po Wiecznym Mieście. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

DZIEŃ VIII
Śniadanie. Msza Św. w Sanktuarium Św. Marii Goretti w Nettuno. Przejazd do Neapolu i przelot do Wrocławia. Powrót do Poznania i zakończenie pielgrzymki około północy.

PROGRAM RAMOWY – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE