Przewidywany plan udziału wygląda w sposób następujący:

  • 20 stycznia 2019 r. wylot do Panamy,
  • 21 – 28 stycznia 2019 r. – udział w wydarzeniach ŚDM Panama2019,
  • 29 stycznia – 2 luty 2019 r. – zwiedzanie Panamy: Chitre i katedra Jana Chrzciciela, Park Narodowy Sarigua, Las Tablas z Sanktuarium Matki Bożej, Tonosi, Selina, Pedasi. La Chorrera i wiele innych,
  • 3/4 luty 2019r. – powrót do Polski.

Całkowity koszt pielgrzymki wynosi ok. 9500pln i obejmuje: transfery autokarem w Europie i Panamie, bilety lotnicze, wyżywienie, zakwaterowanie w warunkach pielgrzymkowych, udział we wszystkich wydarzeniach, pakiet diecezjalny i krajowy, ubezpieczenie. Cena pielgrzymki uzależniona jest od ceny biletu lotniczego, którego koszt wynosi 2/3 całej kwoty. Jednak ze względu na upływający czas cena niestety może wzrosnąć. Dlatego też zwracamy się z prośbą, aby osoby, które zechcą udać się na to wydarzenie zgłaszały się bezzwłocznie do dnia 9 października na adres: arek.szady@archpoznan.pl.

Nasza archidiecezjalna delegacja udająca się na ŚDM Panama2019 liczy 100 osób. Grupa bierze udział w rocznym programie formacyjnym. Grupa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc jest zamknięta. Powyższa propozycja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wiernych i będzie mogła liczyć maksymalnie 50 osób.